Blog - co nowego?

Potisk na tričku je velmi populární forma reklamy, kterou používají mnohé podniky i nevládní organizace.
Read more

Jak sublimace tak i termotransfer jsou dvě tiskařské techniky, které se často používají v hovorovém smyslu jako náhradní pojmy.
Read more

Vymezuje koncept sublimace lze jej popsat jako techniku transferové tisku, která se hovorově v tiskovém prostředí nazývá barvení. Tato metoda, jak zdůrazňují specialisté, je velmi jednoduchá, ale účinná metoda digitálního tisku, která se používá především pro přenos kvalitní grafiky nebo obrazu na polymerní substrát.
Read more

Se slovem "plotr" přichází většina studentů designu nebo grafiky do styku, když je hotový jejich první výkres v CAD a čeká na tisk. A přestože je těžké si představit roli, která je základnější na používání počítače jako odeslání souboru do tiskárny, existuje několik překvapení, které čekají v kreslících programech pro zelenáče. Jedním z nich je tajemné slovo "plotr", a vedle něj "plotuj", které tvrdohlavě nahrazuje známé "tiskárna" a "tisk".
Read more

Samotné provedení hrnku s potiskem není časově náročný úkol, ani nevyžaduje specializované znalosti. Řízení, tak v případě profesionály i milovníky DIY, to je myšlenky "do-it-yourself", je identické.
Read more