Termolisy na čiapky 2v1 Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky

Lis pro tisk na čepice

Sublimační lis pro tisk na čepiceje určen pro tepelný tisk v těžko dostupných místech na částech oděvů a čepicích. Výměnné pracovní desky zajišťují univerzálnost zařízení. Solidní konstrukce poskytuje stabilní práci. Prohlédněte si naši nabídku!

Lisy pro tisk na čepice 2w1

Termotransférový lis pro tisk na čepiceumožňuje jednoduchou a rychlou tisk na složité materiály. Naše lisy pro tisk na čepice díky výměnné pracovní desce umožňují také tepelnou tisk na další druhy oděvů jako jsou kapsy na košilích, kalhotách nebo umisťování loga v libovolném místě na bundách, košilích nebo čepicích. Toto zařízení je díky výměnné pracovní desce neobyčejně univerzální a po správném uložení předmětu do pracovního prostoru je možná libovolná tisk v kterémkoliv místě.

Automatické lisy pro tisk na čepice

Termotransférový lis pro tisk na čepiceod termolisu se obsluhuje jednoduše. Vybaven je čitelným displejem a jednoduchým rozhraním pro nastavování pracovních parametrů. Automatický sublimační lis pro tisk na čepice po skončení termotransfer na vybraný předmět automaticky signalizuje konec programu a zvedne lis z pracovní desky pomocí hydraulických válců.

Sublimační lisy pro tisk na čepice a těžko přístupná místa

Univerzálnost našich lisů spočívá také ve vhodných pracovních rozměrech. Díky vhodným rozměrům pracovního prostoru je možné tisknout v těžko přístupných místech. Termotransférový lis pro tisk na čepice má malý rozměr a vyžaduje elektrické připojení pod napětím 230 V, čili běžnou zásuvku. Ohřívací deska je potažena teflonem, díky čemuž se nic nepřipálí k povrchu.

Moderní a pevné lisy pro tisk na čepice od Termolisy.cz

Termotransferové lisy od termolisu jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Mají pevnou konstrukci, která je z hlediska všech pracovních částí navržena tak, aby práce s nimi probíhala rychle a bezporuchově. Nabízíme profesionální technickou podporu a poradenství - kontaktujte nás!