Termolisy hrnčeky Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

​TermoLis pro tisk na hrnky

Sublimační lis pro tisk na hrnkyje zařízení, obsluha kterého si nevyžaduje technické znalosti. Vybaven je čitelným displejem a je solidní vyroben z nejlepšího materiálu. Naše výrobky splňují nejnáročnější požadavky trhu a mají certifikát CE. Seznamte se prosím s nabídkou lisů a příslušenství!

Sublimační lis pro tisk na hrnky

Termotransférový lis pro tiskje zařízení nenáročné na obsluhu. Vybaveno je čitelným displejem. Nastavování programu je intuitivní díky zjednodušenému rozhraní. Tisk je možné na hrnky různého objemu. U některých tiskáren existuje možnost zaměnit ohřívač pro hrnek typu latte. Termotransferové 3D-lisy poskytují širší rozsah předmětů vhodných pro tisk: kryty telefonů a smartphonů, pouzdra na tablety, talíře nebo přívěsky.

Termotransférový lis pro tisk na hrnky

Sublimační lis umožňuje tisknout libovolnou grafiku nebo text na hrnek technologií termotransfer, čili prostřednictvím nahřívání na vysokou teplotu. Celý proces trvá od dvou do pěti minut. Skládá se z vložení hrnku do ohřívače a zatlačení lisu a později po odečtení času se vybere hotový produkt. Ohřívače jsou potaženy silikonovým povlakem, díky kterému nedochází k spékání ohřívače s předmětem. Lisy Marta sro jsou solidní vyrobeny z kvalitních materiálů. Jejich pevná konstrukce vzbuzuje důvěru - vyzkoušejte si sami!

Moderní a pevné lisy pro tisk hrnků od Termolisy.cz

Naše výrobky jsou výsledkem dlouholetých zkušeností. Naši činnost v tomto oboru jsme začínali poskytováním služeb tisku na hrnky, přičemž jsme používali lisy, které v mnohém zaostávaly za našimi představami. Na základě našich pozorování a nápadů na zlepšení technologie sublimačních tlačí vznikly lisy od termolisu.

Pro naše výrobky platí dlouhá záruka a servisní oddělení koná okamžitě. Nabízíme profesionální technickou podporu a poradenství. Poskytujeme i servisní služby po záruční lhůtě. Prohlédněte si naši nabídku!