Automatický Termotransferový lis, sublimační, termolis PT3804C

PT3804C_38x38cm

Nový produkt

Automatický termotransferový lis.

Více informací

Automatický Termotransferový lis, sublimační, termolis PT3804C

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Tento produkt jste dosud nehodnotili.

10 222 Kč s DPH

-20%

12 777 Kč s DPH

Více informací

Automatický transferový lis 38 cm x 38 cm. Lis je určený pro potisk plochých předmětů, např.: triček a dalších druhů oblečení, tašek, puzzle, podložek pro myš a plechu. Široký rozsah pracovních teplot zajistí, že lze provádět transferový potisk sublimací, z předlohy vytištěné v laserové tiskárně či z folií flex a flock.

Podívejte se na film - Návod na použitie.pdf

Jak obsluhovat přenosový lis?

Přenosový lis v provozu je hračka. Přístroj byl vybaven teplotním regulátorem a LCD hodinami - oba zabezpečují správný průběh celého procesu. Lis na trička a konkrétně jeho topné těleso je jen hrubá topná deska s extrémně rovnoměrným rozložením teploty.

Kromě toho je deska zařízení pokryta teflonem - tento materiál zabraňuje tzv. spalování přenosů. Zařízení je charakterizováno silnou a stabilní konstrukcí - to zase ovlivňuje pohodlí během práce.

V přístroji může uživatel nastavit požadovaný čas a teplotu - po ukončení odpočítávání zazní zvukový signál (alarm), zatímco po dosažení nastavené teploty řídící jednotka přestane ohřívat plochý povrch určitého výrobku. Navíc servomotory v přístroji otevřou lis v určeném čase.

Modernost v souladu s budoucností

Lis na trička je kombinací inovativních tepelných přenosů a sublimačních technologií. Výsledek je potisk s rozlišením až několik set dpi. V praxi to znamená, že lis na tepelný přenos je zárukou nejvyšší, dokonce působivé kvality provedené práce.

Atraktivní možnosti pro tepelné lisy

Jak bylo uvedeno výše, termotransferový lis může zpracovávat širokou škálu teplot. Tato funkce umožňuje vytvářet výtisky v technologii sublimace a tepelného přenosu s využitím flockové a flexové fólie. Lis na trička se otevírá automaticky, což umožňuje přípravu svařeného povrchu a ochranu přímého potisku. Tepelný lis a jeho aplikace se vztahuje i na jiné metody vyžadující tepelné zpracování, které se provádějí pod tlakem.

Sublimační lis byl nazýván ideálním zařízením - provádění jakéhokoli druhu potisku pomocí zařízení je extrémně jednoduché. Funguje to dobře jako lis na hrnky, vodítka, puzzle, tašky nebo mobilní příslušenství. Výrobek v naší nabídce se vyznačuje silnou a stabilní konstrukcí. Náročné zákazníky přitahuje atraktivní cena, nízké náklady na jednotlivý potisk a mimořádně vysoká bezpečnost přenosů. Všechny výhody a vlastnosti sublimačního lisu se přizpůsobují práci profesionálů.

Termotransferový lis zdůrazňuje pohodlí práce

Realizace projektu pomocí technologie sublimace nebo tepelného přenosu je extrémně rychlá a jednoduchá. Navíc Vám umožňuje provádět větší i menší série tisků. Uspokojivá kvalita práce se dosáhla použitím inovativních technologických inovací, jako je LED panel a desky non-stick. Naši zákazníci ocení zařízení na udržení vysoké úrovně bezpečnosti a mimořádně příjemného pracovního komfortu.

Atraktivní nabídku doplňuje nejen cena produktu, ale i servis, který poskytujeme v každé etapě, bez ohledu na to, zda jde o samotný nákup nebo o pozáruční servis. Chceme se starat o kvalitu nabízených služeb, proto při koupi sublimačního lisu nabízíme záruku na následujících 24 měsíců s možností prodloužení na 36 měsíců. Do 24 hodin poskytujeme profesionální služby a okamžitou podporu.

Nejdůležitější vlastnosti termolisu ve zkratce:

  • časový rozsah: 0-999s
  • teplotní rozsah: 0-300C
  • pracovní plocha: 38 cm x 38 cm
  • hrubá hmotnost: 32 kg
  • velikost balení: 70 cm x 48 cm x 54 cm
  • unikátní projekt
  • LCD panelOkamžité odeslání zboží.

Záruka 24 měsíců.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Ke stažení